Oferta - TAIAN - ładowarki teleskopowe, ładowarki kołowe, mini ładowarki

Idź do spisu treści

Menu główne:

Oferta

Wychodząc na przeciw państwa potrzebom zapraszamy do zapoznania się z nową gamą ładowarek teleskopowych TAIAN - ładowarki teleskopowe, mini ładowarki, ładowarki kołowe, ładowarki na skład opału.

Jesteśmy wyłącznym importerem na terenie Polski.

Wszystkie maszyny objęte są gwarancją producenta 12 miesięcy lub 1000mth.

Gwarancję mogą Państwo wydłużać przez cały okres eksploatacji maszyn.
Taian - ładowarki teleskopowe, mini ładowarki, sztaplarki teleskopowe, terenowe wózki widłowe, ładowarki kołowe, ładowarki na skład opału.


Prowadzimy magazyn części na potrzeby serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Oferujemy naszym klientom sieć mobilnych serwisów na terenie całej Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

TEL:601-585-312

TAIAN DY620
Bardzo mała i uniwersalna maszyna która z pewnością przejedzie przez niemal każde drzwi. Wyjątkowo mały promień zawracania, napęd hydrostatyczny HD oraz układ sterowania za pomocą joysticka zapewnią wysoką wydajność pracy w każdych warunkach. Małe gabaryty i masa własna pozwalają na transportowanie ładowarki na przyczepce za samochodem osobowym.
Silnik Perkins gwarantuje niezawodność, wysoką kulturę pracy i niskie zużycie paliwa.

TAIAN DY840
Dzięki niewielkim gabarytom i zamkniętej ogrzewanej kabinie maszyna świetnie sprawdzi się zarówno w czasie pracy wewnątrz pomieszczeń jak i na otwartym powietrzu. Stały napęd hydrostatyczny HD 4x4 zapewni odpowiednią trakcję w każdych warunkach. Silnik PERKINS gwarantuję długa niezawodną pracę i niskie zużycie paliwa.
TAIAN TL1000
Wielozadaniowa ładowarka teleskopowa o wysięgu 4,25m, wyposażona w układ sterowania za pomocą joysticka, szybkozłącze sterowane z kabiny do wymiany osprzętu oraz mocny czterocylindrowy silnik diesla, z pewnością zastąpi większość maszyn których obecnie używają państwo w firmach lub gospodarstwach rolnych.
TAIAN TL1500
Średniej wielkości ładowarka teleskopowa o wysięgu 4,25m i udźwigu 1500kg w pełnym zakresie pracy teleskopu, wielofunkcyjny joystick umożliwiający pełny zakres pracy teleskopem bez odrywania ręki od joysticka.
TAIAN TL2500
Wysięg 4,25m, udźwig 2500kg w pełnym zakresie pracy teleskopu (rzeczywisty udźwig maszyny jest znacznie większy), szybkozłącze do wymiany osprzętu sterowane z kabiny, wielofunkcyjny joystick umożliwiający pełny zakres pracy teleskopem bez odrywania rękiod joysticka.
WYBRANE POZYCJE Z KATALOGU OSPRZĘTU
Powyższa galeria przedstawia jedynie małą część katalogu osprzętu.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego